Ories Ortam Kokuları
goods
Ories Ortam Kokuları

Bambu Çubuklu Oda Kokusu

Ories oda kokuları kalitesini yoğun esans ve alkol oranı ile sağlar. Kalıcılığı arttırıcı kimyasallar, koruyucu, renklendirici içermez. İçinde doğal deniz taşları vardır. 100 ml'lik şık şişeleri ile ortamınızın havasını değiştirin. 7 ayrı çeşiti mevcut; Lavanta, Okyanus Ferahlığı, Kavun, Çilek, Oryantal, Bahar Çiçekleri, Vanilya.
27,5 tl
goods
Ories Ortam Kokuları

Difuser için Oda Kokusu

Elektrik ile çalışan buhar makinesi olan difuserler için uygundur, ayrıca kalorifer peteğinin üzerine konan su kaplarına da birkaç damla damlatarak ortamın güzel kokması sağlanabilir. Yoğun formüllüdür. Alkol ve esans içerir. Cihazda tıkanma ve çökme yapmaz. Az bir miktarı ile uzun soluklu güzel koku elde edilebilir. 7 ayrı çeşiti mevcut; Lavanta, Okyanus Ferahlığı, Kavun, Çilek, Oryantal, Bahar Çiçekleri, Vanilya
23 tl
goods
Ories Ortam Kokuları

Oto Kokuları

Ürünlerimizin kalitesini ekstra yoğun esansı ve yüksek oran alkol ile sağlamaktayız. Kalıcılığı arttırıcı, yoğunlaştırıcı sağlığa zararlı kimyasal içermemektedir. Vanilya, lavanta, bahar çiçekleri, çilek, kavun, okyanus ferahlığı ve oryantal olmak üzere 7 çeşit kokusu ile her zevke hitap edebilmektedir. Oto kokuları 8 ml’lik cam şişelerde sunulmaktadır.
9 tl
goods
Ories Ortam Kokuları

Su bazlı Spreyli Oda Kokuları

Ories su bazlı oda kokularının formülünde alkol bulunmaz. Hassas ve alerjik kişiler için uygundur. Kalıcılığını kaliteli ve yoğun esansının yanında doğal hammaddeler ile sağlar. Halı, perde, koltuk gibi tekstil ürünlerine sıkılabilir. Leke yapmaz ve kalıcılığı artar. 400 ml lik hacmi ile uzun süreli kullanılır. Mango, Lola ve Beyaz Sabun olmak üzere, 3 ayrı kokusu ile her zevke hitap eder.
30 tl
goods
Ories Ortam Kokuları

150 ml Alkollü Oda Spreyi

Ories oda kokuları yoğun formüllüdür. Kalitesinin yüksek oranda içerdiği esans ve alkol oranıyla sağlamaktadır. Havada kalmasını arttırıcı, ağırlaştırıcı, renklendirici alerjiyi tetikleyen ek kimyasallar içermez. 150 ml lik spreyli şişelerde bulunur. Kullanım sıklığına göre kullanım süresi değişkenlik gösterebilir. Vanilya, lavanta, bahar çiçekleri, çilek, kavun, okyanus ferahlığı ve oryantal olmak üzere 7 çeşit kokusu ile her zevke hitap edebilmektedir.
20 tl