Tüm Ürünler Gösterilmektedir
goods
Temizlik Ürünleri

Bulaşık Makinesi Jeli

Bitkisel bazlı olarak formülize edilmiştir. Sert kimyasallar, petrokimyasallar, boya, hayvansal hammaddeler, doğaya ve insan sağlığına zarar veren içerikler içermez. Doğada parçalanabilir. Vegandır. 1 lt lik ambalajı ile ekonomiktir. Bitkisel enzim içeriği ile, leke hedefli çalışır, ön durulama gerektirmez. Konsantredir, deterjan haznesine yarım ölçü jel koymak yeterlidir. Bir şişe yaklaşık 40 yıkama kullanım sağlar.
46 tl
goods
Temizlik Ürünleri

Elde Bulaşık Deterjanı

Bitkisel bazlı olarak formülize edilmiştir. Sert kimyasallar, petrokimyasallar, boya, hayvansal hammaddeler, doğaya ve insan sağlığına zarar veren içerikler içermezler. Doğada parçalanabilir. Vegandır. 1 lt lik ambalajı ile ekonomiktir. Bulaşıkları yıkarken eldiven kullanmak zorunda bırakmaz, ellere zarar vermez. Çocuk oyuncakları ve bebek ürünleri için idealdir. 5 lt suya 1 tatlı kaşığı eklenerek kullanılır. Yeterince köpük elde edilerek bulaşıklar yıkanır.
32 tl
37 tl
sale
goods
Temizlik Ürünleri

Bitkisel Bazlı Sıvı Sabun

Bitkisel bazlı olarak formülüze edilmiştir. Sert kimyasallar, petrokimyasallar, boya, hayvansal hammaddeler, doğaya ve insan sağlığına zarar veren içerikler içermez. Doğada parçalanabilir. Vegandır. 400 ml’lik ambalajı ile pratiktir. Hassas ciltler için formüle edilmiş el, yüz ve tüm vücut için kullanıma uygun sıvı sabundur. Sadece bitkisel yağların sabunlaştırılması ile oluşur. Parfüm içermez. Konsantre bir üründür, az kullanımda çok temizlik sağlar
20 tl
goods
Temizlik Ürünleri

Çamaşır Makinesi Sıvı Deterjanı

Bitkisel bazlı olarak formülize edilmiştir. Sert kimyasallar, petrokimyasallar, boya, hayvansal hammaddeler, doğaya ve insan sağlığına zarar veren içerikler içermez. Doğada parçalanabilir. Vegandır. 1 lt lik ambalajı ile ekonomiktir. Alerjik ciltlere uygundur, kokusuzdur. Konsantredir. Yaklaşık 30-33 yıkama kullanılabilir. Çok kirli olmayan çamaşırlarınıza 1/3 çay bardağı kadar kullanabilirsiniz.
44 tl