Bambu Çubuklu Ortam Kokuları

7 farklı koku çeşİtİ İle
Bambu çubuklu oda kokuları kalitesini, ekstra yoğun esans ve alkol miktarı ile sağlamaktadır. Kalıcılığı arttırmak için zararlı kimyasallar içermez. 100 ml lik şık, ipli ve doğal taşlarla süslü cam şişesinde bulunur. Rengi berraktır, saf su kullanılır. 2 aydan daha uzun süre kalıcılığı vardır. Haftada bir çubukları ters çevirerek kokunun devamlılığı sağlanır. Vanilya, Lavanta, Okyanus Ferahlığı, Çilek, Kavun, Oryantal ve Bahar Çiçekleri olmak üzere 7 çeşit kokusu ile her zevke hitap eder
brand
foto
Yoğun Formül
Ories ortam kokuları, kalitesini ekstra yoğun esans ve alkol oranından alır. Zararlı kimyasallar içermez
Doğal Deniz Taşları
Ories ortam kokuları içerisinde bulunan doğal taşlar ile şık ve dekoratif bir görünüm sağlar.
Uzun süreli Kullanım
Ories Bambu çubuklu Oda Kokuları 100 ml'lik şişesi ile 2 aydan uzun süre kalıcılık sağlar.
Koku Seçenekleri
Bahar Çiçekleri, Kavun, Lavanta, Çilek, Okyanus Ferahlığı ve Oryantal; 7 farklı koku seçeneği ile, biri mutlaka size göre.
foto
Fusce vestibulum justo id varius tristique. Vivamus purus odio, interdum id massa ullamcorper, tempus.

Reviews:

  • Johannes Kepler

    Duis ante magna, aliquet sit amet sagittis vitae, tristique at lacus. Ut et accumsan turpis. Phasellus ornare, tortor ut congue imperdiet, mauris magna condimentum nulla, non malesuada mauris massa eu augue.

  • Mikołaj Kopernik

    Proin non ultricies mauris, non varius massa. Maecenas tempus risus ut erat blandit fermentum. Praesent commodo quam non lacus interdum semper et ut enim. Donec vel suscipit nulla. Nullam imperdiet nisl in lectus porta sodales. Curabitur consequat dui nec eleifend tempor. Pellentesque elementum blandit interdum.

Add New Review:

Rating: