Difuser için Ortam Kokuları

7 farklı koku çeşİtİ İle
Elektrik ile çalışan buhar makinesi olan difuserler için uygundur, ayrıca kalorifer peteğinin üzerine konan su kaplarına da birkaç damla damlatarak ortamın güzel kokması sağlanabilir. Yoğun formüllüdür. Alkol ve esans içerir. Cihazda tıkanma ve çökme yapmaz. Az bir miktarı ile uzun soluklu güzel koku elde edilebilir. 7 ayrı çeşiti mevcut; Lavanta, Okyanus Ferahlığı, Kavun, Çilek, Oryantal, Bahar Çiçekleri, Vanilya
brand
foto
Yoğun Formül
Ories ortam kokuları, kalitesini ekstra yoğun esans ve alkol oranından alır. Zararlı kimyasallar içermez
Damlalıklı Pratik Şişe
Ories difuser için ortam kokuları damlalıklı şişede bulunur. Böylece doz ayarlaması kolayca yapılır. Ürün en doğru şekilde kullanılır.
Uzun süreli Kullanım
Ories Difuser için Oda Kokuları 50 ml'lik şişesi ile uzun süre kalıcılık sağlar.
Koku Seçenekleri
7 farklı koku seçeneği ile, biri mutlaka size göre. Koku Çeşitleri; Bahar Çiçekleri, Kavun, Lavanta, Çilek, Okyanus Ferahlığı ve Oryantal
foto
Fusce vestibulum justo id varius tristique. Vivamus purus odio, interdum id massa ullamcorper, tempus.

Reviews:

  • Johannes Kepler

    Duis ante magna, aliquet sit amet sagittis vitae, tristique at lacus. Ut et accumsan turpis. Phasellus ornare, tortor ut congue imperdiet, mauris magna condimentum nulla, non malesuada mauris massa eu augue.

  • Mikołaj Kopernik

    Proin non ultricies mauris, non varius massa. Maecenas tempus risus ut erat blandit fermentum. Praesent commodo quam non lacus interdum semper et ut enim. Donec vel suscipit nulla. Nullam imperdiet nisl in lectus porta sodales. Curabitur consequat dui nec eleifend tempor. Pellentesque elementum blandit interdum.

Add New Review:

Rating: