http://bayi.ories.com.tr/signup-dealerB Ories

Oto Kokuları

7 farklı koku çeşİtİ İle
Araçlarımız özellikle gece boyu kapalı kaldığı için havasız ve kötü kokar. Özellikle fanı ya da klimayı çalıştırdığımız zaman kirli filtrelerden gelen kokular rahatsız edicidir. Araca konan minik bir parfüm şişesi ile bu rahatsız edici havayı giderebiliriz. Ürünlerimizin kalitesini ekstra yoğun esansı ve yüksek oran alkol ile sağlamaktayız. Kalıcılığı arttırıcı, yoğunlaştırıcı sağlığa zararlı kimyasal içermemektedir. Vanilya, lavanta, bahar çiçekleri, çilek, kavun, okyanus ferahlığı ve oryantal olmak üzere 7 çeşit kokusu ile her zevke hitap edebilmektedir. Oto kokuları 8 ml’lik cam şişelerde sunulmaktadır.
brand
foto
Yoğun Formül
Ories oto kokuları, kalitesini ekstra yoğun esans ve alkol oranından alır. Zararlı kimyasallar içermez
Gardropta Kullanımı
Ories ipli oto kokularını gardrop içine asarak da kullanabilirsiniz. Böylece dolaplarınız her zaman mis gibi kokar.
Uzun süreli Kullanım
Ories Oto Kokuları 8 ml'lik şişesi ile 1 aydan uzun süre kalıcılık sağlar.
Koku Seçenekleri
7 farklı koku seçeneği ile, biri mutlaka size göre. Koku Çeşitleri; Bahar Çiçekleri, Kavun, Lavanta, Çilek, Okyanus Ferahlığı ve Oryantal
foto
Fusce vestibulum justo id varius tristique. Vivamus purus odio, interdum id massa ullamcorper, tempus.

Reviews:

  • Johannes Kepler

    Duis ante magna, aliquet sit amet sagittis vitae, tristique at lacus. Ut et accumsan turpis. Phasellus ornare, tortor ut congue imperdiet, mauris magna condimentum nulla, non malesuada mauris massa eu augue.

  • Mikołaj Kopernik

    Proin non ultricies mauris, non varius massa. Maecenas tempus risus ut erat blandit fermentum. Praesent commodo quam non lacus interdum semper et ut enim. Donec vel suscipit nulla. Nullam imperdiet nisl in lectus porta sodales. Curabitur consequat dui nec eleifend tempor. Pellentesque elementum blandit interdum.

Add New Review:

Rating: