Su Bazlı Ortam Kokuları

3 farklı koku çeşİtİ İle
Ories su bazlı oda kokularının formülünde alkol bulunmaz. Hassas ve alerjik kişiler için uygundur. Kalıcılığını kaliteli ve yoğun esansının yanında doğal hammaddeler ile sağlar. Halı, perde, koltuk gibi tekstil ürünlerine sıkılabilir. Leke yapmaz ve kalıcılığı artar. 400 ml lik hacmi ile uzun süreli kullanılır. 3 ayrı kokusu ile her zevke hitap eder. Kullanılışı: Sprey kapaktaki güvenlik kilidini kaldırınız. Yaklaşık 30 cm uzaktan döşemelere, halı ve perdelere sıkarak kullanınız. Hava aromatize edicidir. Havaya da sıkarak ortama koku vermesini sağlayabilirsiniz.
brand
foto
Alkolsüz Formül
Ories su bazlı ortam kokuları, klasik ürünlerden farklı olarak alkol içermez. Hassasiyeti olan kişiler için uygundur.
Tekstil Ürünlerinde Kullanım
Ories Su Bazlı Oda Spreyini halı, perde, koltuk gibi tekstil ürünlerine direkt sıkarak kullanabilir, kokunun sürekliliğini sağlayabilirsiniz.
Uzun süreli Kullanım
Ories Su Bazlı Oda Kokuları 400 ml'lik şişesi ile ekonomiktir. Uzun süreli kullanım sağlar.
Koku Seçenekleri
3 farklı koku seçeneği ile, biri mutlaka size göre. Koku Çeşitleri; Mango, Lola, Beyaz Sabun
foto
Fusce vestibulum justo id varius tristique. Vivamus purus odio, interdum id massa ullamcorper, tempus.

Reviews:

  • Johannes Kepler

    Duis ante magna, aliquet sit amet sagittis vitae, tristique at lacus. Ut et accumsan turpis. Phasellus ornare, tortor ut congue imperdiet, mauris magna condimentum nulla, non malesuada mauris massa eu augue.

  • Mikołaj Kopernik

    Proin non ultricies mauris, non varius massa. Maecenas tempus risus ut erat blandit fermentum. Praesent commodo quam non lacus interdum semper et ut enim. Donec vel suscipit nulla. Nullam imperdiet nisl in lectus porta sodales. Curabitur consequat dui nec eleifend tempor. Pellentesque elementum blandit interdum.

Add New Review:

Rating: