Ories Sıvı Sabun

400 ml
Bitkisel bazlı olarak formülüze edilmiştir. Sert kimyasallar, (SLES, SLS, Triclosan, formaldehit, paraben, fosfat, MEA, DEA, TEA, sodyum hidroksit, sodyum hipoklorit), petrokimyasallar, boya, hayvansal hammaddeler, doğaya ve insan sağlığına zarar veren içerikler içermez. Doğada parçalanabilir. Vegandır. 400 ml’lik ambalajı ile pratiktir. Hassas ciltler için formüle edilmiş el, yüz ve tüm vücut için kullanıma uygun sıvı sabundur. Sadece bitkisel yağların sabunlaştırılması ile oluşur. Parfüm içermez. Konsantre bir üründür, az kullanımda çok temizlik sağlar.
Ürün Bileşimi: Aqua,Potassium Olivate,Potassium Cocoate,Potasssium Castorate,Vegetable Glycerine.
Kullanım Şekli: Az bir miktar ürünü avuç içine alıp köpürtünüz. Su ile durulayınız.
brand
foto
Hipoalerjenik formül
Ories Sıvı Sabun parfüm ve alerjen kimyasallar içermez
Özel Gliserinli Formül
Ories Sıvı Sabun, içerğindeki gliserin ile, kullanım esnasında temizlemek ile kalmaz, ellere bakım da yapar
Ekonomik
Ories Sıvı Sabun konsantredir. 400 ml lik pompalı şişesi ile uzun süre kullanılır.
Güvenli Kullanım
Ories Sıvı Sabun, özellikle çocuklarınızın ellerini koruyarak temizler. Kuruluk, tahriş yapmaz. İyi durulanmadığı zaman kaşıntı yapmaz.
foto
Fusce vestibulum justo id varius tristique. Vivamus purus odio, interdum id massa ullamcorper, tempus.

Reviews:

  • Johannes Kepler

    Duis ante magna, aliquet sit amet sagittis vitae, tristique at lacus. Ut et accumsan turpis. Phasellus ornare, tortor ut congue imperdiet, mauris magna condimentum nulla, non malesuada mauris massa eu augue.

  • Mikołaj Kopernik

    Proin non ultricies mauris, non varius massa. Maecenas tempus risus ut erat blandit fermentum. Praesent commodo quam non lacus interdum semper et ut enim. Donec vel suscipit nulla. Nullam imperdiet nisl in lectus porta sodales. Curabitur consequat dui nec eleifend tempor. Pellentesque elementum blandit interdum.

Add New Review:

Rating: